Търсене
10.231.71.14-3.236.84.188

Sleeper 13

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
He was their deadliest weapon. Now they are his target. HOMELAND meets THE BOURNE IDENTITY in this utterly fresh, action-packed thriller from the bestselling author - for fans of I AM PILGRIM, NOMAD and ORPHAN X.
Върни се горе и купи

Информация за “Sleeper 13”

  • Баркод 9781409175933
  • Издателство Orion Publishing Co
  • ISBN 9781409175933
  • Брой страници 432
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.30 кг.
  • Размери 197 x 130 x 41

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Man Who Didn't Call The Man Who Didn't Call 2019 г.
Цена: 17.90 лв.
Bird Box Bird Box 2018 г.
Цена: 19.90 лв.
The Seventh Plague The Seventh Plague 2017 г.
Цена: 16.90 лв.
Long Road to Mercy Long Road to Mercy 2019 г.
Цена: 14.00 лв.
We Know We Know 2011 г.
Цена: 19.90 лв.