Търсене
10.231.71.16-3.235.45.196

The Honey Farm on the Hill

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
Jo Thomas's new novel is set in the glorious mountains of Crete and sure to be a hit with readers who loved THE OYSTER CATCHER and LATE SUMMER IN THE VINEYARD.
Върни се горе и купи

Информация за “The Honey Farm on the Hill”

  • Баркод 9781472223746
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472223746
  • Брой страници 400
  • Книга - година 2017 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 197 x 128 x 29

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Tender is the Night Tender is the Night F. Scott Fitzgerald 2011 г.
Цена: 17.90 лв.
Mrs Dalloway Mrs Dalloway Virginia Woolf 2003 г.
Цена: 17.90 лв.
In Search Of Lost Time, Vol 5 In Search Of Lost Time, Vol 5 1996 г.
Цена: 26.90 лв.
The Sandman Vol. 7: Brief Lives (New Edition) The Sandman Vol. 7: Brief Lives (New Edition) Neil Gaiman 2011 г.
Цена: 35.00 лв.
Affinity Affinity 2000 г.
Цена: 23.90 лв.