Търсене
10.231.71.16-18.206.177.17

The Kelly Sisters

26.9 BGN
Цена: 26.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A gripping, heartwarming family saga from bestselling author Maureen Lee. Perfect for readers of Katie Flynn, Dilly Court and Kitty Neale.
Върни се горе и купи

Информация за “The Kelly Sisters”

  • Баркод 9781409137344
  • Издателство Orion Publishing Co
  • ISBN 9781409137344
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2015 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 132 x 197 x 35

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The House Across the Street The House Across the Street 2019 г.
Цена: 17.90 лв.
House of Names House of Names 2018 г.
Цена: 19.90 лв.
The Mystic Rose The Mystic Rose 2002 г.
Цена: 32.90 лв.
Give Us This Day Give Us This Day 1987 г.
Цена: 26.90 лв.