Търсене
10.231.71.16-3.235.74.77

The Mandela Plot

39.9 BGN
Цена: 39.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
For fans of The Kite Runner and A Brief History of Seven Killings, a page-turning literary and political thriller set in apartheid Johannesburg
Върни се горе и купи

Информация за “The Mandela Plot”

  • Баркод 9781328585073
  • Издателство HMH Books
  • ISBN 9781328585073
  • Брой страници 496
  • Книга - година 2019 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.39 кг.
  • Размери 136 x 203 x 31

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Greengage Summer The Greengage Summer 2017 г.
Цена: 19.90 лв.
Hellblazer : The Devil You Know Volume 2 Hellblazer : The Devil You Know Volume 2 David Lloyd, Jamie Delano 2012 г.
Цена: 35.00 лв.
Tom Sawyer Tom Sawyer Mark Twain 2004 г.
Цена: 17.90 лв.
In Search Of Lost Time, Vol 3 In Search Of Lost Time, Vol 3 1996 г.
Цена: 26.90 лв.
Dubliners Dubliners James Joyce 2005 г.
Цена: 17.90 лв.