Търсене
10.231.71.16-35.172.136.29

Traitor

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • Цена за доставка с куриер - 3.90 лв.
  • Безплатна доставка - при поръчка над 40 лв.
Доставка до офис на куриер
  • Цена за доставка до офис - 3.90 лв.
  • По-кратък срок за доставка
For fans of CJ Sansom and SJ Parris, TRAITOR is the fourth in Rory Clements' acclaimed and bestselling John Shakespeare series of Tudor spy thrillers. Clements, winner of the Ellis Peters Historical Fiction Award, 'does for Elizabeth's reign what CJ Sansom does for Henry VIII's' Sunday Times
Върни се горе и купи

Информация за “Traitor”

  • Баркод 9781848544321
  • Тегло 0.36 кг.

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Apprentice in Death Apprentice in Death 2017 г.
Цена: 16.90 лв.
Nine Perfect Strangers Nine Perfect Strangers 2019 г.
Цена: 20.90 лв.
A Place of Safety A Place of Safety 2004 г.
Цена: 17.90 лв.
The Hanging Club The Hanging Club 2017 г.
Цена: 15.90 лв.
Critical Critical 2008 г.
Цена: 17.90 лв.