Търсене
10.231.71.14-3.230.76.196

Greyfriars House

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
Secrets will be uncovered . . . An epic, sweeping drama about a family with secrets and a house shrouded in mystery, perfect for fans of Rachel Hore, Kate Morton, Kate Riordan and Tracey Rees.
Върни се горе и купи

Информация за “Greyfriars House”

  • Баркод 9780751566130
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780751566130
  • Брой страници 448
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 127 x 196 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Robinson Crusoe -35% Robinson Crusoe Daniel Defoe 2010 г.
Стара цена:  17.90 лв.
Цена: 11.64 лв.
For Whom the Bell Tolls -40% For Whom the Bell Tolls 2016 г.
Стара цена:  21.90 лв.
Цена: 13.14 лв.
Kidnapped Kidnapped 2014 г.
Цена: 21.90 лв.
Jem the Fowey Pirate Jem the Fowey Pirate 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
Mr Gunn Mr Gunn 2013 г.
Цена: 45.90 лв.