Търсене
10.231.71.16-3.227.249.234

Greyfriars House

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Secrets will be uncovered . . . An epic, sweeping drama about a family with secrets and a house shrouded in mystery, perfect for fans of Rachel Hore, Kate Morton, Kate Riordan and Tracey Rees.
Върни се горе и купи

Информация за “Greyfriars House”

  • Баркод 9780751566130
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780751566130
  • Брой страници 448
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.31 кг.
  • Размери 127 x 196 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Night Flight to Paris Night Flight to Paris 2019 г.
Цена: 23.90 лв.
The Burning Sky The Burning Sky 2011 г.
Цена: 21.90 лв.
Pirate Pirate 2016 г.
Цена: 35.90 лв.
The Bells of Hell The Bells of Hell 2019 г.
Цена: 64.90 лв.
Manhattan Beach Manhattan Beach 2017 г.
Цена: 45.90 лв.