Търсене
10.231.71.16-3.227.2.246

Otherwise Engaged

60.9 BGN
Цена: 60.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Perfect for fans of Liane Moriarty and Jennifer Weiner, this upmarket women's fiction novel explores the life we seek when the life we have . . . suddenly goes down the drain.
Върни се горе и купи

Информация за “Otherwise Engaged”

  • Баркод 9781510732391
  • Издателство Skyhorse Publishing
  • ISBN 9781510732391
  • Брой страници 304
  • Книга - година 2019 г.
  • Корица Hardback
  • Тегло 0.52 кг.
  • Размери 165 x 238 x 31

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Son-in-Law The Son-in-Law 2014 г.
Цена: 23.90 лв.
The Book of Dave The Book of Dave 2007 г.
Цена: 23.90 лв.
A Mercy A Mercy 2009 г.
Цена: 23.90 лв.
The Book of Illusions The Book of Illusions 2011 г.
Цена: 15.90 лв.
The Season for Strawberries The Season for Strawberries
Цена: 42.90 лв.