Търсене
10.231.71.16-34.229.119.29

Sunset over the Cherry Orchard

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
Няма наличност
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Поради високата натовареност всички онлайн поръчки се обработват със забавяне и сроковете за доставка са удължени.
Escape to the rolling hills and cherry orchards of Spain in Jo Thomas's irresistible new novel, perfect for fans of Jill Mansell and Carole Matthews.
Върни се горе и купи

Информация за “Sunset over the Cherry Orchard”

  • Баркод 9781472245977
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472245977
  • Брой страници 416
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 129 x 196 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Greengage Summer The Greengage Summer 2017 г.
Цена: 19.90 лв.
Hellblazer : The Devil You Know Volume 2 Hellblazer : The Devil You Know Volume 2 David Lloyd, Jamie Delano 2012 г.
Цена: 35.00 лв.
Tom Sawyer Tom Sawyer Mark Twain 2004 г.
Цена: 17.90 лв.
Dubliners Dubliners James Joyce 2005 г.
Цена: 17.90 лв.
Celestial Bodies Celestial Bodies 2018 г.
Цена: 23.90 лв.