Търсене
10.231.71.16-3.231.228.109

Sunset over the Cherry Orchard

21.9 BGN
Цена: 21.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
Escape to the rolling hills and cherry orchards of Spain in Jo Thomas's irresistible new novel, perfect for fans of Jill Mansell and Carole Matthews.
Върни се горе и купи

Информация за “Sunset over the Cherry Orchard”

  • Баркод 9781472245977
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472245977
  • Брой страници 416
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.29 кг.
  • Размери 129 x 196 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Black Reign Black Reign 2008 г.
Цена: 13.90 лв.
Silver Linings Silver Linings 2015 г.
Цена: 18.90 лв.
The Shunning The Shunning 2008 г.
Цена: 26.90 лв.
Men at Arms Men at Arms 2005 г.
Цена: 21.90 лв.
Stanley Kandlecake Stanley Kandlecake 2013 г.
Цена: 21.90 лв.