Търсене
10.231.71.14-3.234.245.121

The Destroyers

26.9 BGN
Цена: 26.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
The dark and compelling new literary suspense from the acclaimed author of Orient; perfect for fans of Donna Tartt
Върни се горе и купи

Информация за “The Destroyers”

  • Баркод 9781471136207
  • Издателство Simon & Schuster Ltd
  • ISBN 9781471136207
  • Брой страници 496
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 132 x 198 x 33

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Getting Rid of Matthew Getting Rid of Matthew 2007 г.
Цена: 21.90 лв.
Berlin Poplars Berlin Poplars 2009 г.
Цена: 26.90 лв.
The Drowned Detective The Drowned Detective 2016 г.
Цена: 31.90 лв.
I Heard the Owl Call My Name I Heard the Owl Call My Name 2018 г.
Цена: 23.90 лв.
The Patriots The Patriots
Цена: 30.90 лв.