Търсене
10.231.71.14-3.215.182.81

The Girl I Used To Be

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
* Сроковете за доставка могат да бъдат удължени по време на кампании.
A twisty thriller from the brilliant Mary Torjussen, author of GONE WITHOUT A TRACE. Perfect for fans of C.L. Taylor and Clare Mackintosh.
Върни се горе и купи

Информация за “The Girl I Used To Be”

  • Баркод 9781472240811
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9781472240811
  • Брой страници 352
  • Книга - година 2018 г.
  • Корица Paperback / softback
  • Тегло 0.24 кг.
  • Размери 129 x 197 x 25

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Malice Malice 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
VOX VOX 2018 г.
Цена: 34.90 лв.
Solomon Creed Solomon Creed 2016 г.
Цена: 26.90 лв.
Gallowstree Lane Gallowstree Lane 2020 г.
Цена: 23.90 лв.
Here We Lie Here We Lie 2015 г.
Цена: 26.90 лв.