0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
After Flodden, 9781846972836

After Flodden

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
This 16th century historical novel will appeal to fans of Rose Tremain and Hilary Mantel. A story of political intrigue and romance, as a courageous young woman refuses to give up her search for justice. A vivid evocation of a violent, pitiless era, this portrait of ambition, love and revenge is a modern take on the lyrical and harsh border b
Върни се горе и купи

Информация за “After Flodden”

  • Баркод 9781846972836
  • Издателство Birlinn General
  • ISBN 9781846972836
  • Брой страници 336
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.37 кг.
  • Размери 198 x 130 x 28

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Awful Secret The Awful Secret 2004 г.
Цена: 21.90 лв.
The Tree of Man The Tree of Man 1994 г.
Цена: 26.90 лв.
Captain in Calico Captain in Calico 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
A Flame for the Fire A Flame for the Fire 1999 г.
Цена: 15.90 лв.
The Last Great Dance on Earth The Last Great Dance on Earth 2001 г.
Цена: 23.90 лв.