10.231.71.14-54.80.183.100
Back of Beyond, 9781848872974

Back of Beyond

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
C J Box's BREAK OUT book. A stand-alone thriller in the vein of THREE WEEKS TO SAY GOODBYE and BLUE HEAVEN
Върни се горе и купи

Информация за “Back of Beyond”

  • Баркод 9781848872974
  • Издателство Atlantic Books
  • ISBN 9781848872974
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.44 кг.
  • Размери 198 x 134 x 34

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Fudge and Jury Fudge and Jury 2017 г.
Цена: 21.90 лв.
Farewell, My Lovely Farewell, My Lovely 2005 г.
Цена: 23.90 лв.
Empire of Wolves Empire of Wolves 2004 г.
Цена: 29.90 лв.
Dead Broke in Jarrett Creek Dead Broke in Jarrett Creek 2014 г.
Цена: 36.90 лв.
Charlie Martz and Other Stories Charlie Martz and Other Stories 2015 г.
Цена: 37.90 лв.