0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-54.144.57.183
Back of Beyond, 9781848872974

Back of Beyond

18.9 BGN
Цена: 18.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
C J Box's BREAK OUT book. A stand-alone thriller in the vein of THREE WEEKS TO SAY GOODBYE and BLUE HEAVEN
Върни се горе и купи

Информация за “Back of Beyond”

  • Баркод 9781848872974
  • Издателство Atlantic Books
  • ISBN 9781848872974
  • Брой страници 464
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.44 кг.
  • Размери 198 x 134 x 34

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
A Killing in the Hills (Bell Elkins, Book 1) A Killing in the Hills (Bell Elkins, Book 1) 2013 г.
Цена: 23.90 лв.
Worst Case Worst Case 2010 г.
Цена: 29.90 лв.
Bullseye: Seal Bullseye: Seal 2017 г.
Цена: 17.90 лв.
The House at Sea's End The House at Sea's End 2011 г.
Цена: 22.90 лв.