0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
In the Dark, 9780747245094

In the Dark

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A gruesome horror novel for fans of Stephen King and Dean Koontz
Върни се горе и купи

Информация за “In the Dark”

  • Баркод 9780747245094
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780747245094
  • Брой страници 512
  • Година на издаване 1994 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 177 x 114 x 32

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Crow The Crow 1998 г.
Цена: 45.90 лв.
The Demon Lover The Demon Lover 2010 г.
Цена: 43.90 лв.
Hyde Hyde 2015 г.
Цена: 29.90 лв.
School - Live! School - Live! 2016 г.
Цена: 26.90 лв.
Deadly Spells Deadly Spells 2015 г.
Цена: 26.90 лв.