0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
In the Dark, 9780747245094

In the Dark

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A gruesome horror novel for fans of Stephen King and Dean Koontz
Върни се горе и купи

Информация за “In the Dark”

  • Баркод 9780747245094
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780747245094
  • Брой страници 512
  • Година на издаване 1994 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 177 x 114 x 32

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Little Girls Little Girls 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
Something Wicked This Way Comes Something Wicked This Way Comes 2008 г.
Цена: 22.90 лв.
Chilling Horror Short Stories Chilling Horror Short Stories 2015 г.
Цена: 52.90 лв.
Let Me in Let Me in 2011 г.
Цена: 33.90 лв.
Lovecraft's Monsters Lovecraft's Monsters 2014 г.
Цена: 34.90 лв.