0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
In the Dark, 9780747245094

In the Dark

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A gruesome horror novel for fans of Stephen King and Dean Koontz
Върни се горе и купи

Информация за “In the Dark”

  • Баркод 9780747245094
  • Издателство Headline Publishing Group
  • ISBN 9780747245094
  • Брой страници 512
  • Година на издаване 1994 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.26 кг.
  • Размери 177 x 114 x 32

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Richard Laymon Collection The Richard Laymon Collection 2007 г.
Цена: 23.90 лв.
Return to Woodbury Return to Woodbury
Цена: 21.90 лв.
Grizzlyshark Grizzlyshark 2016 г.
Цена: 31.90 лв.
Black Eyed Kids Volume 2 Black Eyed Kids Volume 2 2017 г.
Цена: 37.90 лв.
The Silence The Silence 2017 г.
Цена: 60.90 лв.