0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Knight Quest, 9780007514007

Knight Quest

15.9 BGN
Цена: 15.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
Join Tom on an incredible treasure hunt through time and battle history's mightiest warriors. The second book in a new time-travelling series - perfect for fans of Beast Quest.
Върни се горе и купи

Информация за “Knight Quest”

  • Баркод 9780007514007
  • Издателство HarperCollins Publishers
  • ISBN 9780007514007
  • Брой страници 176
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.14 кг.
  • Размери 197 x 130 x 13

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Reluctant Time Traveller The Reluctant Time Traveller 2014 г.
Цена: 15.90 лв.
How the Rosh Hashanah Challah Became Round How the Rosh Hashanah Challah Became Round 2009 г.
Цена: 21.90 лв.
A Desert Friend A Desert Friend 2016 г.
Цена: 26.90 лв.
Blaze and the Dark Rider Blaze and the Dark Rider 2007 г.
Цена: 18.90 лв.
The New Paper Windows The New Paper Windows 2010 г.
Цена: 65.90 лв.