10.231.71.14-54.196.86.89
Mums on Strike, 9780099574590

Mums on Strike

34.9 BGN
Цена: 34.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
From the author of Mums Like Us comes a fun, witty novel about what it's like when an ordinary mum has had enough. Perfect for fans of Pedigree Mum and The Mummyfesto. And just like yesterday, the day before and every day since she became a mum, she's woken up knackered. She's going on strike...
Върни се горе и купи

Информация за “Mums on Strike”

  • Баркод 9780099574590
  • Издателство Cornerstone
  • ISBN 9780099574590
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 198 x 129 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Marvelous Misadventures of Ingrid Winter The Marvelous Misadventures of Ingrid Winter 2017 г.
Цена: 23.90 лв.
Love and Longing in Bombay Love and Longing in Bombay 2007 г.
Цена: 23.90 лв.
Tower at the Edge of the World Tower at the Edge of the World 2017 г.
Цена: 30.90 лв.
Seeing Other People Seeing Other People 2014 г.
Цена: 47.90 лв.