0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
10.231.71.14-54.226.179.247
Mums on Strike, 9780099574590

Mums on Strike

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
From the author of Mums Like Us comes a fun, witty novel about what it's like when an ordinary mum has had enough. Perfect for fans of Pedigree Mum and The Mummyfesto. And just like yesterday, the day before and every day since she became a mum, she's woken up knackered. She's going on strike...
Върни се горе и купи

Информация за “Mums on Strike”

  • Баркод 9780099574590
  • Издателство Cornerstone
  • ISBN 9780099574590
  • Брой страници 384
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.28 кг.
  • Размери 198 x 129 x 30

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Sinister Love Sinister Love 2005 г.
Цена: 22.90 лв.
WARRIORS BLOOD WARRIORS BLOOD
Цена: 13.90 лв.
Absence Absence 2017 г.
Цена: 21.90 лв.
Prions en Chantant Prions en Chantant 1997 г.
Цена: 52.90 лв.
The Saddlebag The Saddlebag 2001 г.
Цена: 40.90 лв.