0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Rebellion, 9781841498294

Rebellion

26.9 BGN
Цена: 26.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The second volume in Ian Irvine's new fast-paced fantasy adventure series which began with VENGEANCE - perfect for fans of George R. R. Martin, Terry Brooks and Joe Abercrombie
Върни се горе и купи

Информация за “Rebellion”

  • Баркод 9781841498294
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9781841498294
  • Брой страници 656
  • Година на издаване 2013 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.46 кг.
  • Размери 200 x 128 x 41

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Dark Swan Dark Swan 2012 г.
Цена: 39.90 лв.
Flesh and Blood Flesh and Blood 2011 г.
Цена: 23.90 лв.
Crimes Against Magic Crimes Against Magic 2013 г.
Цена: 28.90 лв.
The Black Dream The Black Dream 2015 г.
Цена: 23.90 лв.
Wake of the Bloody Angel Wake of the Bloody Angel 2015 г.
Цена: 21.90 лв.