0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-54.80.157.133
The Dress Thief, 9781848665880

The Dress Thief

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
'Wonderful! I didn't want to put this book down' Amazon reviewer. Perfect for fans of The Villa in Italy, Island of Secrets and Amy Snow.
Върни се горе и купи

Информация за “The Dress Thief”

  • Баркод 9781848665880
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781848665880
  • Брой страници 592
  • Книга - година 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 198 x 131 x 36

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Summer Indiscretions Summer Indiscretions 2017 г.
Цена: 15.90 лв.
Yvonne Goes to York Yvonne Goes to York 2003 г.
Цена: 23.90 лв.
The Innocent's Shameful Secret The Innocent's Shameful Secret 2017 г.
Цена: 11.90 лв.
At His Service At His Service 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
His Lost and Found Family His Lost and Found Family 2015 г.
Цена: 15.90 лв.