0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Dress Thief, 9781848665880

The Dress Thief

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
'Wonderful! I didn't want to put this book down' Amazon reviewer. Perfect for fans of The Villa in Italy, Island of Secrets and Amy Snow.
Върни се горе и купи

Информация за “The Dress Thief”

  • Баркод 9781848665880
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781848665880
  • Брой страници 592
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 198 x 131 x 36

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Stay with Me Forever Stay with Me Forever 2015 г.
Цена: 15.90 лв.
Sleepless at Midnight Sleepless at Midnight 2007 г.
Цена: 18.90 лв.
Confessions of a Kinky Wife Confessions of a Kinky Wife 2013 г.
Цена: 26.90 лв.
Indiscretion Indiscretion 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
At Last At Last 2012 г.
Цена: 21.90 лв.