0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Dress Thief, 9781848665880

The Dress Thief

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
'I enjoyed every page I'm so glad to have discovered this author!' Amazon reviewer. Perfect for fans of Dinah Jefferies, Rosanna Ley and Tracy Rees.
Върни се горе и купи

Информация за “The Dress Thief”

  • Баркод 9781848665880
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781848665880
  • Брой страници 592
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 198 x 131 x 36

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Echo of Another Time Echo of Another Time 1995 г.
Цена: 18.90 лв.
Into the Light Into the Light 2015 г.
Цена: 21.90 лв.
The Italian's Christmas Child The Italian's Christmas Child 2016 г.
Цена: 11.90 лв.
Love with a Perfect Cowboy Love with a Perfect Cowboy 2014 г.
Цена: 18.90 лв.
Just Wicked Enough Just Wicked Enough 2007 г.
Цена: 18.90 лв.