0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Dress Thief, 9781848665880

The Dress Thief

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
'I enjoyed every page I'm so glad to have discovered this author!' Amazon reviewer. Perfect for fans of Dinah Jefferies, Rosanna Ley and Tracy Rees.
Върни се горе и купи

Информация за “The Dress Thief”

  • Баркод 9781848665880
  • Издателство Quercus Publishing
  • ISBN 9781848665880
  • Брой страници 592
  • Година на издаване 2014 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.40 кг.
  • Размери 198 x 131 x 36

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Playboy Doctor's Marriage Proposal The Playboy Doctor's Marriage Proposal 2009 г.
Цена: 5.90 лв.
From This Day Forth From This Day Forth 1998 г.
Цена: 23.90 лв.
Mine for Ever Mine for Ever 2009 г.
Цена: 15.90 лв.
Zero to Sixty Zero to Sixty
Цена: 15.90 лв.
Bound by the Millionaire's Ring Bound by the Millionaire's Ring
Цена: 17.90 лв.