0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
The Heir of Night, 9780356500010

The Heir of Night

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
The start of an incredibly addictive new fantasy series - perfect for readers of Trudi Canavan, Robin Hobb and Brent Weeks. Winner of the 2012 David Gemmell 'Morningstar' Award.
Върни се горе и купи

Информация за “The Heir of Night”

  • Баркод 9780356500010
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9780356500010
  • Брой страници 496
  • Година на издаване 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.34 кг.
  • Размери 149 x 200 x 31

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
Dinosaurs and a Dirigible Dinosaurs and a Dirigible 2015 г.
Цена: 17.90 лв.
Macrieve Macrieve 2013 г.
Цена: 21.90 лв.
The Best British Fantasy The Best British Fantasy 2014 г.
Цена: 26.90 лв.
The Hidden Dragon The Hidden Dragon 2005 г.
Цена: 13.90 лв.