0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
193.107.70.28-54.198.221.13
Wild Strawberries, 9781844088843

Wild Strawberries

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
В наличност
Количество
Кyпи сега
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се начислява допълнително при финализиране на поръчката!
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриеш ТУК>>
A sparkling 1930s English romantic comedy, perfect for fans of Stella Gibbons, PG Wodehouse or EF Benson, Angela Thirkell's classic Wild Strawberries is now available as a Virago Modern Classic.
Върни се горе и купи

Информация за “Wild Strawberries”

  • Баркод 9781844088843
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9781844088843
  • Брой страници 288
  • Книга - година 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.23 кг.
  • Размери 197 x 126 x 19

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Awakening The Awakening 2010 г.
Цена: 21.90 лв.
The Waves The Waves 2015 г.
Цена: 18.90 лв.
As Far as Jane's Grandmother's As Far as Jane's Grandmother's 2014 г.
Цена: 29.90 лв.
The Adolescent The Adolescent 2016 г.
Цена: 23.90 лв.
Doom Castle Doom Castle 1999 г.
Цена: 18.90 лв.