0700 20 866 Виж всички данни за контакт
Меню
0 0
Wild Strawberries, 9781844088843

Wild Strawberries

23.9 BGN
Цена: 23.90 лв.
Няма наличност
Прочети описанието
Доставка до твой адрес
  • При теб до 14 работни дни (доставка от UK)
  • Книгата е налична на склад при доставчик в Англия (*важи за продукти със статус "В наличност")
  • Стойността на доставката се изчислява допълнително и се начислява при финализиране на поръчката.
  • Подробности за поръчка на Книги на чужд език ще откриете тук
A sparkling 1930s English romantic comedy, perfect for fans of Stella Gibbons, PG Wodehouse or EF Benson, Angela Thirkell's classic Wild Strawberries is now available as a Virago Modern Classic.
Върни се горе и купи

Информация за “Wild Strawberries”

  • Баркод 9781844088843
  • Издателство Little, Brown Book Group
  • ISBN 9781844088843
  • Брой страници 288
  • Година на издаване 2012 г.
  • Корица Paperback
  • Тегло 0.23 кг.
  • Размери 197 x 126 x 19

Няма написани коментари - напиши първия коментар от тук.

Напиши коментар

Попълни формата по-долу:

Оценка
Най-ниската е 1, най-високата 5
Ще харесаш още
The Last Tycoon The Last Tycoon 2013 г.
Цена: 18.90 лв.
The Darker Sex The Darker Sex 2014 г.
Цена: 34.90 лв.
Inferno och Legender Inferno och Legender 2013 г.
Цена: 57.90 лв.
Collins Classics Collins Classics 2010 г.
Цена: 6.90 лв.
Early Tales and Sketches Early Tales and Sketches 1979 г.
Цена: 165.90 лв.